Angļu valodas

vasaras nometne

Go&Be

No 13 līdz 16 gadiem | 2021.gada vasarа | Ventspils

   

Go&Be ir kristīgā angļu valodas vasaras nometne Ventspilī. Nometnē piedalās komandas no Anglijas un ASV, lai dalībnieki varētu pilnībā izprast valodu un kultūru.


Mūsu mērķis ir motivēt Ventspils pusaudžus un palīdzēt viņiem pielietot angļu valodu praksē. Dot iespēju spēlēs un konkursos iepazīties ar jauniem angliski runājošiem draugiem, kā arī uzzināt par kristīgām vērtībam..


2021. gada 6.-10. jūlijs.
Nepalaidi garām savu iespēju, vietu skaits ir ierobežots. Nometnes maksa ir 130€.


"Raganas slota" ir viesu nams pie Ventas upes, 3 km attālumā no Ventspils robežzīmes. Sīkākā informācija šeit.

DALĪBNIEKU SKAITS

30

BRĪVO VIETU SKAITS

23

CENA €

130

Mēs zinām, ka apgūt jaunu valodu ir grūti, tāpēc piedāvājam drošu vidi, kurā var praktizēt angļu valodas prasmes interaktīvās spēlēs, konkursos un citās aktivitātēs. Nemaz nemanot bērni mācīsīes un attīstīs savas angļu valodas zināšanas katru dienu!

Šī nometne ir paredzēta Ventspils pusaudžiem.

Nometne ir paredzēta pusaudžiem vecumā no 13 līdz 16 gadiem ieskaitot.

Cenā ir iekļauts:
- dzīvošana ērtās istabās
- četrreizējā ēdināšana
- daudzveidīga pasākumu programma
- zāle pasākumiem
- spēļu laukums
- labiekārtota peldvieta

Kā draudze mēs ticam, ka ir svarīgi runāt par tādām kristīgām vērtībam, kā palīdzība, pateicība, līdzjūtība, pazemība, taisnīgums, godīgums, gudrība.

Nometnē piedalās komandas no kristīgām organizācijām Lifted Hands (ASV) un MVGB (Lielbritānija).

Mauro & Jūlija Martinez

Ventspils, Latvija

Mauro ir dzimis un audzis Argentīnā. Viņš pārvācās uz Latviju 2010. gadā, kur satika Jūliju. Viņi ir precējušies jau varāk nekā sešus gadus un viņiem ir meita Elīza. Nostrādājot par dekānu Bībeles skolā Ozolniekos sešus gadus, Mauro ar savu ģimeni pārvācās uz Ventspili, kur viņi uzsāk jaunu draudzi. Pašlaik Mauro strādā par programmētāju un Jūlija mācās Ventspils Augstskolā.


Sazināties ar mums
Dags Linsers

Njū Džersija, ASV

Dags ir bijis mācītājs vairāk nekā 30 gadus. Kā Bībeles skolotājs viņš sludināja Francijā, Gvatemalā, Salvadorā, Perū, Āzijā, Kanādā, Āfrikā, Norvēģijā, Latvijā, Igaunijā, un Vācijā, kā arī vairākās ASV pilsētās. Jau vairāk nekā 30 gadus Dags ir laimīgi precējies ar Meribetu un viņiem ir 6 bērni (ieskaitot viņu znotu!).


Skatīt vairāk
Derens & Suzana Mitsi

Mančestera, Anglija

Derens un Suzana ir Missionary Ventures Great Britain direktori. Viņi ir precējušies jau 25 gadu un viņiem ir pusauga meita Emīlija. Derens un Suzana strādā ar bērniem un jauniešiem jau vairāk par 15 gadiem, un viņu vēlēšanās ir redzēt, kā bērni pilnveidojas, sasniedzot tos mērķus, kādiem viņi tika radīti.


Skatīt vairāk

Līdz reģistrācijas beigām palikušas

REĢISTRĀCIJA

Aizpildiet anketu, lai pieteiktos Go&Be vasaras nometnei. Mēs sazināsimies ar Jums pēc iespējas ātrāk, lai sniegtu turpmāko informāciju.

Atbildīgais (piem. vecāki, aizbildnis)

Dalībnieks

* Šī vietne ir aizsargāta reCAPTCHA: privātums un noteikumi.